تبلیغات
خدمت بیگاری و اجباری سربازی - حادثه مرگبار برای سرباز 18 ساله در موزه ملی ایران

سربازی داوطلبانه آری؛ اجباری نه

حادثه مرگبار برای سرباز 18 ساله در موزه ملی ایران

نویسنده :guest guest
تاریخ:یکشنبه 11 مهر 1395-07:17 ب.ظ


حسن عباسی سخنگوی اورژانس تهران در گفتگو درباره سقوط یک سرباز از پشت بام پارکینگ موزه ملی ایران گفت: جمعه شب ساعت 22:00 سقوط یک سرباز از پشت بام پارکینگ موزه ملی ایران به سامانه 115 اطلاع رسانی شد.

وی با اشاره به اینکه سریعا یک دستگاه آمبولانس عازم محل حادثه شد، افزود: نیرو‌های امدادی 115 پس از حضور در محل سربازی را مشاهده کردند که به دلیل نامعلومی از پشت بام به پایین پرتاب شده و دچار آسیب دیدگی جدی است.

سخنگوی اورژانس تهران خاطرنشان کرد: سرباز مصدوم پس از اقدامات اولیه درمانی بلافاصله به بیمارستان سینا منتقل شد.

مرگ سرباز وظیفه پس از 2 عمل جراحی

سردار رحمت الهی فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی درباره این خبر گفت: سرباز وظیفه سعید حسنلو فرزند قربانعلی – پایه خدمتی آبان ماه 94 ساکن تهران ( اسلامشهر ) متاسفانه حین گشت زنی شبانه از ارتفاع دیواره پارکینگ سقوط و از نـاحـیـه سر دچار آسیب دیدگی می‌شود.

وی اضافه کرد: پس از حضور عـوامـل اورژانس در محل و انجام اقدامات اولیه، سرباز وظیفه حسنلو برای پیگیری مـراحـل درمـانی به بیمارستان سینا منتقل و دو بار تحت عمل جراحی قرار گرفت اما متاسفانه در بامداد امروز یکشنبه 4 مهرماه به علت ایست قلبی دار فانی را وداع می‌گوید.پی نوشت : یه جوان در اوج جوانی، فقط هجده ساله بود. شاید خودکشی کرده باشه یا شاید بی احتیاطی که جای تعجبی نداره. فردی که آموزش های لازم رو نمی بینه حتما دچار سانحه و اشتباه میشه. واقعا مسئولان ما چیزی به اسم رگ غیرت ، وجدان ، شرف دارند؟ تا کی و چه تعداد جوان های این میهن عزیز باید از دست بروند و دچار سانحه های غیر قابل جبران روحی و جسمی بشوند تا بفهمند که در این بردگی نوین اسلامی باید تغییرات اساسی داده بشود. تا کی..... قضاوت با شما دوستان عزیز و همراهان این وبلاگ....Admin Logo
themebox Logo